AkvaTera Trnava už 8.5.2011 pod záštitou ZPH

Chovateľstvo sa teší na Slovensku v poslednom období vzrastajúcemu záujmu. Vďaka tomuto koníčku môže mať každá rodina doma kúsok prekrásnej prírody. Starostlivosťou o domáceho miláčika sa deti učia zodpovednosti a buduje sa v nich kladný vzťah k zvieratám a k prírode ako takej. V snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizujeme už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava.Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovatelské pomôcky a aj iné užitočný tovar prechovateľov.


Touto cestou by sme vás chceli srdečne pozvať na Akvaristicko-teraristická burzu AkvaTera Trnava, ktorá sa uskutoční 8.5.2011 od 9:00-14:00.


Na akcií si budete môcť za dobrovoľnú symbolickú cenu vziať domov vzdelávacie plagáty vytvorené našim združením. Takto vyzbierané peniaze budú využité na tvorbu ďalších materiálov o ochrane plazov Slovenska.


 


Počas svojej existencie sa AkvaTera Trnava vypracovala na najväčšiu akvaristicko – teraristickú burzu na Slovensku a predbehla čo sa týka počtu predávajúcich a kupujúcich dokonca viacero tradičných akcií v Čechách. Po posledných akciách, kedy počet stolov ani zďaleka nepostačoval na uspokojenie dopytu predávajúcich a priestor pri stoloch praskal vo švíkoch, sme sa rozhodli presunúť do  PRIESTOROV - Mestskej športovej haly (Športový areál AŠK Slávia), Rybníkova 15/A, Trnava.


Rozľahlý priestor haly (2200 m2)poskytne možnosť pohodlného prechodu veľkého počtu návštevníkov a umiestnenia sortimentu predávajúcich na cca. 300 stoloch. Akvatera Trnava bude opäť najväčšou akciou tohto typu na Slovensku.


Vstupné na akciu majú zdarma deti do 6 rokov, dôchodci (nad 62 rokov), zdravotne a telesne postihnutí. Dospelí platia 1,5,- €, študenti a ostatní – 1,- €. Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojim nových miláčikov.


Príďte sa aj vy pozrieť na veľké množstvo fascinujúcich druhov exotických zvierat ale aj rastlín z celého sveta, ktoré v tak hojnom zastúpení nenájdete ani v žiadnej ZOO.


Bližšie Informácie o akcií nájdete na stránke trnava.akvatera.sk.